2020-09-26

Žmogus

2019-12-10 20:47

Važiuojantieji keliu Panevėžys–Šiauliai, vos keli kilometrai už Berčiūnų, dažnai stabteli ties Degionių kaimu, kur prie pat kelio aptvare ganosi daugiau kaip dvi dešimtys danielių, išvaizda primenančių Kalėdų Senelio elnius. Jų augintojas Arūnas Juškys šypsosi, kad kiek netradicinis jo ūkis – tik akims paganyti.

2019-04-01 15:35

Maištautojas, revoliucionierius, vunderkindas ir genijus - toks tas mūsų vilties advokatas, kuris nusprendė atstovauti pažemintuosius lietuvius.

Jis išdrįso atstovauti kalinius, Deimantę Kedytę, ir pensininkus, nes mano, kad jų žmogaus teisės Lietuvoje pažeistos. Jis netgi rado būdą, kaip apsaugoti Labanoro girią nuo Lietuvą užpuolusios medkirčių epidemijos.

2019-02-17 11:09

Bandydamas kaip Pranciškus Asyžietis gyventi neturte, panevėžietis sulaukdavo daug žmonių dėmesio. Po to sukūrė šeimą, vienas užaugino du vaikus ir, atrodo, tapo toks kaip ir visi. Neapsirikite: tik apranga, bet ne mintimis. Vyras vis dar pilnas siekio tobulinti pasaulį, mažiau teršti aplinką.

2016-10-25 10:08

Tekstas parengtas pagal profesoriaus Johno Schellnhuberio pranešimą, skaitytą per enciklikos „Laudato si“ pristatymo spaudos konferenciją birželio 18 dieną.

2016-01-08 21:45

Gamtos mėgėjai gali džiaugtis popiežiaus Pranciškaus aplinkosaugai rodomu dėmesiu. Apie kūrinijos tausojimą jis kalba homilijose, rašo enciklikoje ir apaštališkajame paraginime. Tačiau jo mokymu nebus patenkinti radikalūs „žalieji“, kuriems nepatinka antropocentrinė aplinkosauga. Rūpinimasis aplinka popiežiaus mokyme neatsiejamas nuo rūpinimosi žmogumi. Gamta ir visas pasaulis – tai dovana, kuri priklauso kiekvienam žmogui, nepaisant tautybės, socialinės padėties ir gyvenamosios vietos.

2015-06-24 04:19

Birželio 18 d. Lietuvos Vyskupų Konferencijos sekretoriate buvo pristatyta antroji popiežiaus Pranciškaus enciklika „Laudato Si', apie rūpinimąsi mūsų bendrais namais“.

2015-06-24 04:19

Popiežius Pranciškus ketvirtadienį paskelbė pasaulinį raginimą imtis veiksmų, kurie leistų išvengti „nepaprastų“ klimato pokyčių, niokojančių mūsų planetą, taip pat kvietė turtingas šalis prisiimti didžiausią atsakomybę dėl sukurtos problemos ir dėti didžiausias pastangas ją išspręsti. 

Naudinga

Menas & Kultūra

Menai | Filmai | Užsienyje

Dievas & Visata

Gyvūnai | Gamta | Visata | Žmogus

Sodininkystė

Pavyzdžiai | Patarimai

Maistas

Receptai  | Šalys virtuvėje

Orai Vilniuje

Orai Klaipėdoje

Rekomenduojame