2020-11-26

Žalieji kokteiliai - norintiems numesti svorį

Vis dažniau galima pastebėti, jog didelė dalis žmonių atsisako greito maisto ir atkreipia dėmesį į sveikesnį maisto racioną. Vietoj to, kad šlamštų tai, kas pasitaiko po ranka, jie verčiau renkasi ekologiškus maisto produktus, valgo daug daržovių, vaisių, uogų ir renkasi kitokį jų apdirbimą. 

Pastaruoju metu trinti maisto kokteiliai pasiekė savo viršūnę: juos gaminasi visi, kas tik nori, o receptų įvairovė vos ne kasdien leidžia mėgautis skirtingais patiekalais.

Rekomenduosime jums keletą trintų kokteilių receptų, o geriausia yra tai, kad jų pasigaminimas užtruks vos pora minučių.

Siekiantiems numesti svorio – žaliasis kokteilis Jei prieš vasarą siekiate atsikratyti šiek tiek nereikalingų kilogramų, užsilikusių nuo šaltojo metų laiko, rekomenduojame pradėti nuo paprastų trinto maisto kokteilių. Jei pasiryžimo sportuoti jums šiek tiek stinga, galite pabandyti pasigaminti visai paprastą žalią kokteilį, kurio sudėtyje esančios maistingosios medžiagos bei mineralai praturtina organizmą ir leidžia po truputį artėti prie tobulesnių kūno formų.

Kiek galingesni blenderiai gali lengvai sutrinti tokius vaisius ar daržoves, kaip agurkas ar petražolė. Tad, jeigu pas jus namuose yra:

– dvi saujos špinatų, pusė agurko, truputis petražolių, mėtų; – jau kuris laikas, kai šaldytuve nenaudojamas guli ketvirtis saliero stiebo; – turite vieną morką galite sumesti visa tai į trintuvą ir po poros minučių mėgautis energingu, dietiniu kokteiliu.
 
Šiuolaikiški blenderiai ir jų ašmenys nenutraukia maistingųjų ryšių, todėl išgėrę tokį kokteilį jausitės energingi ir lengvi. Kur slypi energijos šaltinis? Žinoma, kad trintuose sulčių kokteiliuose! Niekas kitas geriau nesuteikia mūsų kūnui energijos, kaip šviežiai spaustos sultys. Na, nebent trintas sulčių kokteilis. Skamba išties gardžiai, o energijos suteikia tiek, kad galėsite kibti net ir į sunkiausius darbus.
 
Kaip žinia, šiuolaikiniai blenderiai dėl tvirtos savo komplektacijos lengvai sutrina morkas, burokėlius ar panašias kietesnes daržoves. Su sulčiaspaude išsispaudus burokėlių ar morkų sulčių, dalį šių vaisių patariama sutrinti su blenderiais. Sumaišius šiuos du komponentus gausite puikų energijos papildymą. Taip pat energetinį kokteilį galite pasigaminti ir iš saujos mėlynių, kelių griežinėlių arbūzo, ananaso, nepilno puodelio kokosų pieno.
 
Prie šių produktų dar pridėkite 2 rūgštesnius obuolius bei gerą saują špinatų. Vualia! Energijos užteks visai dienai. Misija – organizmas be toksinų Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kartais jaučiamės blogai, pavargę, be nuotaikos – toksinų kiekis organizme.
 
Kuo daugiau blogų medžiagų yra organizme, tuo labiau žmogus jaučiasi apsunkęs. Dideli toksinų kiekiai, nepašalinti iš organizmo ilgainiui gali skaudžiai atsiliepti ir sveikatoje – sutrinka virškinamojo trakto veikla, kraujotaka, žmogus kenčia nuo širdies permušimų ir pan.
 
Tokį tęstinį sąrašą galima nutraukti, jeigu namuose reguliariai susitrinsite detoksikacinius kokteilius. Jie išvalys organizmą, o su pašalintais toksinais jus užplūs energija, būsite puikios nuotaikos.
 
Organizmą valančių kokteilių – pilna, bet turbūt vienas paprasčiausių ir efektyviausių – salieras bei obuolys. Vos du ingredientai, bet kokie blenderiai ir jūs jau turite kur kas švaresnį organizmą. 
 
 
Alytausgidas.lt
 
 
 
 
 
Panašūs straipsniai:

Naudinga

Menas & Kultūra

Menai | Filmai | Užsienyje

Dievas & Visata

Gyvūnai | Gamta | Visata | Žmogus

Sodininkystė

Pavyzdžiai | Patarimai

Maistas

Receptai  | Šalys virtuvėje

Orai Vilniuje

Orai Klaipėdoje

Rekomenduojame